Lot 647

Lot: 647

Mooie, grote achttiende eeuwse schaal in gemerkt Delftse faience van Lambert van Eenhoorn met een floraal blauwwit decor – diameter : 39 cm

large 18th Cent. dish in Lambert van Eenhoorn marked ceramic from with a floral blue-white decor

Veilingdag/Auctionday 23/06/2024
Schatting/Estimation 200 - 300 euro