Lot 644

Lot: 644

Serie van drie achttiende eeuwse pannenkoekenborden in faience van Delft met een polychroom decor – diameter : 23 cm

series of three 18th Cent. pancake plates in ceramic from Delft with a polychrome decor

Veilingdag/Auctionday 23/06/2024
Schatting/Estimation 100 - 200 euro