Lot: | 641 |
Lot van twee antieke graanmaten in hout en smeedijzer, één gemerkt CSRM en gedateerd 1816/17 en één gedateerd 1770 – hoogtes : ca 17 cm
two antique grain measuring bowls in wood and wrought iron, one marked CRSM and dated 1816/17 and one dated 1770
2/03/2024 | |
- euro |