Lot 641

Lot: 641

Lot van twee antieke graanmaten in hout en smeedijzer, één gemerkt CSRM en gedateerd 1816/17 en één gedateerd 1770 – hoogtes : ca 17 cm

two antique grain measuring bowls in wood and wrought iron, one marked CRSM and dated 1816/17 and one dated 1770

Veilingdag/Auctionday 2/03/2024
Schatting/Estimation - euro