Lot: | 53 |
Achttiende eeuwse Chinese ovale schaal met geajoureerde rand in porselein met een polychroom zgn Mandarijnerdecor – breedte : 27 cm prov : uit een oude Belgische collectie
18th Cent. Chinese oval dish with an openwork border in porcelain with Mandarin decor
100 - 200 euro |