Lot: | 47 |
Paar zeventiende/achttiende eeuwse Chinese Kang Hsi-sets van tas en ondertas in gemerkt porselein met een Famille Verte-decor prov : uit een oude Belgische collectie
pair of 17th/18th Cent. Chinese KangXi sets of cup and saucer in marked porcelain with a Famille Verte decor
100 - 300 euro |