Lot 327

Lot: 327

KASSAK LAJOS (1887 – 1967) (geboren in Slovakije) aquarel met een suprematistische compositie – 24 x 19 gemonogrammeerd / toegeschreven aan

Lajos Kassak watercolor – with monogram / attributed to

Veilingdag/Auctionday 22/06/2024
Schatting/Estimation 1000 - 2000 euro

KASSAK LAJOS (1887 – 1967) (2)