Lot 283

Lot: 283

BAKST LÉON (1866 – 1924) twee studies in de vorm van aquarellen telkens met een Oost-Europese vrouw in traditionele klederdracht – 18 x 13,5 en 17,5 x 13 getekend en gedateerd 1922 / toegeschreven aan

two aquarelle studies – signed Léon Bakst and dated 1922 / attributed to

Veilingdag/Auctionday 22/06/2024
Schatting/Estimation 500 - 1500 euro

BAKST LÉON (1866 – 1924) (2)
BAKST LÉON (1866 – 1924) (2)