Lot 280

Lot: 280

Fraaie achttiende eeuwse cartouche bekroond met een gehelmde engelenkop in gesculpteerd hout met goedbewaarde polychromie met ondermeer een wapenschild – gedateerd 1760 – 80 x 44 cm

18th Cent. baroque style cartouche with on top a helmeted angel’s head in sculpted wood with a well preserved polychromy with a crest and a 1760 date

Veilingdag/Auctionday 2/03/2024
Schatting/Estimation 400-800 euro