Lot 277

Lot: 277

AHK – SCHOOL van OEKRAINE 20ste eeuws werk in gemengde techniek op papier met een kubistisch uitgewerkt portret – 38 x 27 gemonogrammeerd

20th Cent. Ukrainian AKH monogrammed mixed media on paper with a cubist style portrait

Veilingdag/Auctionday 22/06/2024
Schatting/Estimation 100 - 200 euro