Lot: | 178 |
Achttiende eeuwse Chinese bowl in gemerkt porselein met Imari-decor met bloemen – diameter : 19 cm
18th Cent. Chinese bowl in marked porcelain with a floral Imari decor
100-200 euro |
Lot: | 178 |
100-200 euro |