Lot: | 164 |
Paar achttiende eeuwse mogelijk Engelse ‘Delft’ borden in faïence met een polychroom decor – diameter : 22 cm
pair of 18th Cent. , maybe English, plates in ceramic with a polychrome decor
0-50 euro |
Lot: | 164 |
0-50 euro |