Lot: | 154 |
Paar ‘antieke’ Chinese gedekselde vazen in gemerkt porselein met een blauwwit decor met bloesems en met tuindecors – hoogte : ca 37 cm – 19°/20° eeuw
pair of 19th/20th Cent. Chinese lidded vases in marked porcelain with a blue-white decor with blossoms and garden views
300 - 500 euro |