Lot: | 153 |
Chinese schaal in gemerkt porselein met een polychroom decor met haantjes in tuin – diameter : 19,3 cm
Chinese dish in marked porcelain with a polychrome garden decor with cocks
0 - 300 euro |
Lot: | 153 |
0 - 300 euro |