Lot 151

Lot: 151

Chinees bord in gemerkt porselein met een polychroom tuindecor – diameter : 17,3 cm

Chinese plate in marked porcelain with a polychrome garden decor

Veilingdag/Auctionday 7/12/2024
Schatting/Estimation 0 - 200 euro