Lot: | 151 |
Chinees bord in gemerkt porselein met een polychroom tuindecor – diameter : 17,3 cm
Chinese plate in marked porcelain with a polychrome garden decor
0 - 200 euro |
Lot: | 151 |
0 - 200 euro |