Lot: | 119 |
Chinese vaas in gemerkt porselein met een polychroom tuindecor met bloesems en perziken – hoogte : 31 cm
Chinese vase in marked porcelain with a polychrome garden decor with blossoms and peaches
0 - 1000 euro |
Lot: | 119 |
0 - 1000 euro |