Lot: | 111 |
Serie van zeven achttiende eeuwse “Lowestoft” – borden in porselein met een polychroom floraal decor – diameter : 23 cm
series of seven 18th Cent. “Lowestoft” plates in porcelain with a floral polychrome decor
250 - 400 euro |