Lot 99

Lot: 99

HENNING KOPPEL (1918 – 1981) sixties’ schaal in massief zilver, gemerkt “sterling Denmark – Georg Jensen” en genummerd 1132b – diameter : 16,5 cm – gewicht : 358 gram – ca 1965 gemonogrammeerd

sixties’ Henning Koppel design dish in Georg Jensen sterling marked silver – with his monogram

Schatting/Estimation 300-600 euro