Lot 962

Lot: 962

BASTIEN ALFRED, THÉODORE, JOSEPH (1873 – 1955) aquarel : “Sneeuwlandschap met rivier” – 32 x 23 getekend (achter de passe-partout)

20th Cent. Belgian aquarelle – signed Alfred Bastien

Schatting/Estimation 50-80 euro

BASTIEN ALFRED, THÉODORE, JOSEPH (1873 – 1955) (1)