Lot 942

Lot: 942

Fraai negentiende eeuws chinoiserie-bijzettafeltje met drie klapbladen in notelaar en een exotische houtsoort, ingelegd met parelmoer

small 19th Cent. Chinese style occasional table with three folding leafs in wood inlaid with mother of pearl

Schatting/Estimation 250-400 euro