Lot 814

Lot: 814

Nederlandse ovale broodmand met geajoureerde opstand in massief zilver, gemerkt V.S. en gedateerd 1915 – breedte : 36 cm – gewicht : 570 gram

20th. Cent. Dutch oval bread basket in marked silver and dated 1915

Schatting/Estimation 500-700 euro