Lot 798

Lot: 798

Negentiende eeuwse ivoren Christuscorpus (15 cm hoog) op een kruis in palissander, versierd met koperen filets

19th Cent. ivory Christ corpus on a cross in rose-wood with brass banding

Schatting/Estimation 150-300 euro