Lot 776

Lot: 776

LATASTER GER (1920 – 2012) kleurlitho n° 32/75 : “De bril van de dichter” – 56 x 78,5 getekend en gedateerd 1992

20th Cent. Dutch lithograph printed in colors – signed Ger Lataster and dated 1992

Veilingdag/Auctionday 3/10/2021
Schatting/Estimation 200-300 euro

LATASTER GER (1920 – 2012) (4)