Lot: | 774 |
CORNEILLE (1922 – 2010) (1922 – 2010) aquarel met een abstracte compositie – 30,8 x 23,5 getekend en gedateerd (19)54
Corneille signed and (19)54 dated aquarelle with an abstract composition
1000-2000 euro |
Lot: | 774 |
1000-2000 euro |