Lot 668

Lot: 668

BELGISCHE SCHOOL – 19° EEUW olieverfschilderij op paneel : “Zicht van de Schelde met de Antwerpse OLV-toren in de verte” – 27,5 x 35 met monogram en gedateerd (18)65

19th Cent. Belgian oil on panel – with a monogram and a date 1865

Schatting/Estimation 250-400 euro