Lot 654

Lot: 654

OBEY (alias voor Shepard Fairey) (° 1970) offset lithografie in kleuren : “Liberté Egalité Fraternité” – 90 x 60 getekend en gedateerd (20)20

Obey signed “Liberté Egalité Fraternité” offset lithograph in colors – signed and dated 2020

Veilingdag/Auctionday 3/10/2021
Schatting/Estimation 500-700 euro

OBEY (° 1970) (3)
OBEY (° 1970) (3)