Lot 5

Lot: 5

FRANKRIJK – 19° EEUW paar vrij grote antieke gedekselde vazen in gemerkt Sèvres porselein met beschilderingen, getekend F. Amblet, en met Louis XV-montuur in gedoreerde brons – hoogte : 65 cm

pair of quite big antique lidded vases in Sèvres marked porcelain with F. Amblet signed paintings and with Louis XV style mountings in gilded bronze

Schatting/Estimation 500-2000 euro