Lot 495

Lot: 495

SCAMPINI PIETRO (° 1950) 20° eeuwse Italiaanse abstracte sculptuur in metaal – hoogte en breedte : 38 en 48 cm wordt verkocht met een boek ivm zijn oeuvre, waarin deze sculptuur afgebeeld is & met een kleine tekening gemonogrammeerd Paola Ravasio

20th Cent. Italian Pietro Scampini abstract metal sculpture, sold with a book about the artist in which this artpiece is represented sold with a small drawing with the monogram of Paola Ravasio

Veilingdag/Auctionday 4/04/2021
Schatting/Estimation 200-800 euro

SCAMPINI PIETRO (° 1950) (4)
SCAMPINI PIETRO (° 1950) (4)