Lot 486

Lot: 486

SCAMPINI PIETRO ( ° 1950) kubistische sculptuur in beschilderd hout, gerealiseerd in samenwerking met de vrouwelijke Ndebele-schilders (Afrika) – hoogte en breedte : 40 en 41 cm onderaan gemonogrammeerd en gedateerd 2004 wordt verkocht met een boek ivm dit project

21st Cent. Italian Pietro Scampini sculpture in painted wood made in collaboration with Ndebele women painters – with his monogram and dated 2004 sold with a book concerning this project

Veilingdag/Auctionday 4/04/2021
Schatting/Estimation 200-500 euro

SCAMPINI PIETRO ( ° 1950) (1)
SCAMPINI PIETRO ( ° 1950) (1)