Lot 474

Lot: 474

FICHET PIERRE (1927 – 2007) aquarel met een typische abstracte compositie – 55 x 75 getekend en gedateerd (19)88

20th Cent. French abstract aquarelle – signed Pierre Fichet and dated (19)88

Veilingdag/Auctionday 4/04/2021
Schatting/Estimation 200-500 euro

FICHET PIERRE (1927 – 2007) (1)