Lot 461

Lot: 461

VROLIX RIK of GUIDO (° 1961) aquarel : “Liefdesspel” – 58 x 40 getekend en gedateerd (19)75

20th Cent. Belgian aquarelle – signed Vrolix and dated (19)75

Schatting/Estimation 10-50 euro