Lot 452

Lot: 452

TIJSEBAERT PAUL (20° – 21° EEUW) werk in gemengde techniek op verso getiteld “Tegenoverstaand begeerde hoofdvogel” – 35 x 46,5 gemonogrammeerd en gedateerd mei 1988 en op verso getekend en gedateerd

20th Cent. Belgian mixed media – with the monogram of and signed (on the back) Paul Tijsebaert and dated May 1988

Schatting/Estimation 50-100 euro

TIJSEBAERT PAUL (20° – 21° EEUW) (1)