Lot 407

Lot: 407

WILLY JOHANSSON (1921 – 1993) – HADELAND (Noorwegen) vaas in dik kleurloos glas met ingebrachte bruinzwarte spiraaldraad – hoogte en diameter : 13 en 11,5 cm gemerkt, gemonogrammeerd (WJ) en gedateerd (19)61

Norvegian Willy Johansson Hadeland vase in clear glass with inlaid brown/black spiral thread – marked, with monogram and dated 1961

Schatting/Estimation 200-300 euro