Lot 396

Lot: 396

EDWARD HALD (1883 – 1980) – ORREFORS “Fiskgraal” – bolvaas (1944) in kleurloos glas met ingelegd vissen- en wierendecor – hoogte en diameter : *** en *** cm gemerkt en genummerd “Graal 1440″

Edward Hald Orrefors “Fisk Graal” vase in clear glass with inlaid fish and seaweed decor in coloured glass – marked and numbered

Schatting/Estimation 200-400 euro