Lot 386

Lot: 386

Prachtige ring met entouragemodel in geel en witgoud (18 karaat) centraal bezet met een vrij uitzonderlijke toermalijn van 4,22 karaat met natuurlijke zeer mooie groene kleur en schittering, omringd door 0,60 karaat witte (G/H) kwaliteitsbriljant (Vvs/Vs) met certificaat gemerkt

beautiful classy ring in yellow and white gold (18 carat) with a quite exceptional 4,22 carat tourmaline with very nice natural green color surrounded by 0,60 carat of high quality brilliant cut diamonds with “GEM” certificate

Schatting/Estimation 2600-3400 euro