Lot 351

Lot: 351

MATS JONASSON ( ° 1945) Zweedse, vrij grote en diepe schaal in kleurloos kristal met een geëtst decor met een libelle tussen korenaren – hoogte en diameter : *** cm onderaan getekend, gedateerd 1981 en gemerkt “Maleras Ateljé”

quite big Swedish Mats Jonasson bowl in clear crystal with a dragonfly between corn ears – signed, dated 1981 and marked “Maleras Ateljé”

Schatting/Estimation 100-300 euro