Lot 346

Lot: 346

EDVIN ÖHRSTRÖM (1906 – 1994) – ORREFORS “Ariel”- vaas (1950) in kleurloos glas met ingelegd decor in blauw en zilver met ondermeer een vrouwenbuste en een duif – hoogte : 17,5 cm getekend, gemerkt en genummerd 661.E.3 (= 1973)

Edvin Öhrström Orrefors “Ariel” vase in clear glass with inlaid blue glass and silver decor – signed, marked and numbered 661 E 3 (= 1973)

Schatting/Estimation 1000-2000 euro