Lot 333

Lot: 333

Lot van twee Engelse strooibussen in massief zilver, gemerkt “925”, één gedateerd “Birmingham – 1958” en één gedateerd “Londen – 1915” – hoogtes : 15 en 16 cm – gewicht : 284 gram

two English casters in marked silver, one from Birmingham dated 1958 & one from London dated 1915

Veilingdag/Auctionday 4/05/2024
Schatting/Estimation 150-250 euro