Lot: | 319 |
J.T. YOUNGE & CY vroeg negentiende eeuws paar ronde Georgian schaaltjes op pootjes met leeuwenkoppen en -klauwen in massief zilver, gemerkt ‘925 – Sheffield 1810’, met typische Regency-ornamentiek – diameter : 9 cm – gewicht : 290 gram getekend
early 19th Century pair of small round bowls/salts in marked and signed silver
200-400 euro |