Lot 291

Lot: 291

VICKE LINDSTRAND (1904 – 1983) – KOSTA fifties’/sixties’ vaas in kleurloos glas met geslepen cirkelvormen en met ingelegde auberginekleurige vlekken – 12,5 x 16,5 x 7 cm gemerkt en genummerd LS608 (= 1955/58)

fifties’ Vicke Lindstrand Kosta vase in clear glass with cut cercle shapes and with inlaid aubergine coloured spots – marked and numbered LS608 (= 1955/58)

Schatting/Estimation 100-200 euro