Lot 285

Lot: 285

Achttiende eeuwse schaal met gegolfde rand in Delftse faïence, gemerkt “De porceleyne Lampetkan”, met een blauwwit decor met pauw in tuin – diameter : 30 cm

18th Cent. dish in ceramic from Delft (marked) with a blue-white decor with a peacock in a garden

Schatting/Estimation 100-200 euro