Lot 26

Lot: 26

BOMOLO (20° EEUW) (Kongo) olieverfschilderij op paneel (unalit) : “Kongolees dorpszicht” – 60 x 82 getekend en gedateerd (19)74

African Congolese Bomolo signed oil on panel , dated (19)74

Schatting/Estimation 150-250 euro

BOMOLO (20° EEUW) (1)
BOMOLO (20° EEUW) (1)