Lot 242

Lot: 242

KAJ FRANCK (1911 – 1989) – NUÜTAJARVI NOTSJÖ zeshoekige “Prisma”- vaas (design van 1954) in kleurloos glas met blauwe en okerkleurige inleg – hoogte en breedte : 12 en 17 cm getekend, gemerkt en gedateerd (19)62

Kaj Franck Nuütajarvi Notsjö “Prisma” vase in clear, blue and ocher glass – signed, marked and dated 1962

Schatting/Estimation 250-500 euro