Lot 233

Lot: 233

GUNNEL NYMAN (1909 – 1948) – NUÜTAJARVI NOTSJÖ “Brudslöya” – vaas in dik kleurloos glas met ingelegde belletjes – hoogte en diameter : 25 en 5 cm getekend en gedateerd (19)56 dit model werd gemaakt tussen 1949 en 1958

Gunnel Nyman Nuütajarvi Notsjö “Brudslöya” vase (model made between 1949 and 1958) in thick clear glass with airbubble decor – signed

Schatting/Estimation 300-500 euro