Lot 232

Lot: 232

Negentiende eeuwse Christuscorpus (16,5 cm hoog) in ivoor op een verguld kruis en met een rocaille-kader in gesculpteerd en gedoreerd hout

19th Cent. ivory Christ corps on a gilded cross and with a rococo style frame in gilded and sculpted wood

Schatting/Estimation 250-350 euro