Lot 228

Lot: 228

Achttiende eeuwse Noorse, onderaan gemonogrammeerde dekselbeker op pootjes (zgn “birch peg tankard”) van mooi gepatineerd berkenhout, versierd met een fabeldier – hoogte : 23 cm

18th Cent. Norvegian birch peg tankard monogrammed on the bottom

Schatting/Estimation 250-350 euro