Lot 189

Lot: 189

HARING KEITH (1958 – 1990) handgesigneerde en 1986 gedateerde, zwarte “Swatch” – horloge – limited edition

Keith Haring signed and 1986 dated black limited edition “Swatch” watch

Schatting/Estimation 700-1000 euro

HARING KEITH (1958 – 1990) (10)