Lot 147

Lot: 147

FULVIO BIANCONI (1915 – 1996) – VENINI “fasce orizzontale” vaasje (model 3993) dd 1953 in kleurloos glas met ingelegde oranje-bruine banden – hoogte : 20 cm gemerkt Venini Murano Italia (merk van 1947 tot 1966)

Fulvio Bianconi “fasce orrizontale” vase (model 3993) dd 1953 in clear glass with orange and brown glass inlay – marked Venini Murano

Schatting/Estimation 100-200 euro