Lot 129

Lot: 129

JORN ASGER (1914 – 1973) grafisch werk in gemengde techniek (ets en droge naald) uit de portfolio “Friedhof der Maulwürfe” met de roman van C.Caspari – 28,5 x 19 getekend en gedateerd (19)69

Asger Jorn mixed media print from the portfolio “Friedhof der Maulwürfe” – signed and dated (19)69

Schatting/Estimation 1000-1400 euro

JORN ASGER (1914 – 1973) (1)
JORN ASGER (1914 – 1973) (1)