Lot 119

Lot: 119

ALECHINSKY PIERRE (° 1927) ets n° 29/60 met een karakteristieke compositie met tekst “Cuivre barré déjà” – 40 x 49 getekend en gedateerd 1972

Alechinsky etching – signed and dated 1972

Schatting/Estimation 1200-1500 euro

ALECHINSKY PIERRE (° 1927) (4)