Lot 106

Lot: 106

K.C. HERMANN (1893 – 1937) exceptioneel paar Deense Art Deco-tafelkandelaars in massief zilver, gemerkt “925 – Kopenhagen 1937”, met zes armen rond een kroonvorm op een dubbele getrapte basis – hoogte en diameter : 17,5 en 21 cm – gewicht : 2080 gram gemonogrammeerd

pair of quite exceptional Danish “K.C. Hermann” Art Deco candelabras in marked silver, dated 1937 – with his monogram

Schatting/Estimation 3000-7000 euro